İADE ve İPTAL PROSEDÜRÜ

 

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

 

Değişim süremiz 15 gündür.

 

Trendy Topuk üyelerinin sebepsiz cayma hakkı taksitli satışlarda 7 gün, kredi kartı tek çekim ve kapıda nakit ödeme satışlarında 14 gündür.

 

Ayıplı Mal'ın iadesi:

 

Üründen kaynaklanan herhangi bir sorundan dolayı müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarına sahiptir.

 

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

 

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

 

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün imalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

 

İade sebebini, eğer kapıda nakit ödeme ise, hesap bilgilerini de ekleyerek [email protected]'a mail olarak yazmanız gerekmektedir. Bununla birlikte ürünü de Yurtiçi Kargo ile aşağıda bulunan adrese 'karşı ödemeli' olarak gönderebilirsiniz.

 

Ürün değişimi nasıl yapılır?

 

Aldığınız ürünü çeşitli sebeplerden dolayı değiştirmek istediğinizde ürünü düzgün bir şekilde paket haline getirerek; kutunun içerisine faturanızın arkasında bulunan irsaliyenin altındaki ilgili kısmı doldurarak (sipariş numaranızı ve değiştirmek istediğiniz ürünün model kodunu ve numarasını belirterek) merkez ofisimize göndermenizi rica ediyoruz. İndirim ve geçmiş sezon ürünleri YENİ SEZON ürünleri ile değiştirilememektedir.

 

Ürün kontrolü yapıldıktan sonra değişiminiz 7 iş günü içerisinde yapılıp size tekrar gönderilecektir.

 

Faturasız iade ve değişim yapılamamaktadır.

 

İadelerde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.

 

Trendy Topuk'a ait bu iade ve değişim politikası, 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.

 

Adres: Teşvikiye Mh. Güzelbahçe Sk. Özlem Apt. No:17/6 Nişantaşı - Şişli / İstanbul

 

Müşteri Hizmetleri: 0212 669 90 80