İADE ve İPTAL PROSEDÜRÜ

 

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

 

Değişim süremiz 15 gündür.

 

trendytopuk üyelerinin sebepsiz cayma hakkı taksitli satışlarda 7 gün, kredi kartı tek çekim ve kapıda nakit ödeme satışlarında 14 gündür.

 

Ayıplı Ürünün İadesi:

 

Üründen kaynaklanan herhangi bir sorundan dolayı müşteri, ürünün teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı ürün bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarına sahiptir.

 

Ayıplı Ürün bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

 

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı ürün bildiriminde bulunmalıdır.

 

Ayıplı Ürün bildiriminde, ürünün imalatçısı tarafından düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

 

İade sebebini, eğer kapıda nakit ödeme ise, hesap bilgilerini de ekleyerek [email protected]'a mail olarak yazmanız gerekmektedir. Bununla birlikte ürünü de Yurtiçi Kargo ile aşağıda bulunan adrese 'karşı ödemeli' olarak gönderebilirsiniz.

 

Ürün değişimi nasıl yapılır?

 

Aldığınız ürünü çeşitli sebeplerden dolayı değiştirmek istediğinizde ürünü düzgün bir şekilde paketleyerek ve kutunun içerisine faturanızın arkasında bulunan irsaliyenin altındaki ilgili kısmı doldurup koyarak (sipariş numaranızı ve değiştirmek istediğiniz ürünün model kodunu ve numarasını belirterek) merkez ofisimize göndermenizi rica ediyoruz. İndirim ve geçmiş sezon ürünleri YENİ SEZON ürünleri ile değiştirilememektedir.

 

Ürün kontrolü yapıldıktan sonra değişiminiz 7 iş günü içerisinde yapılıp size tekrar gönderilecektir.

 

Faturasız iade ve değişim yapılamamaktadır.

 

İadelerde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.

 

trendytopuk'a ait bu iade ve değişim politikası, 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.

 

Adres: Meşrutiyet Mah. Şair Nigar Sk. No:6/8 Nişantaşı - Şişli / İstanbul

 

Müşteri Hizmetleri: 0212 669 90 80 - 0533 064 05 60  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR